خرید بالابر رستوران

[vc_row][vc_column][vc_cta h2=”” txt_align=”right” style=”outline” color=”blue”]خرید بالابر رستوران + نحوه نگهداری از آن نیازمند اطلاعات لازم در خصوص جنس بالابر؛ ظرفیت بالابر ؛نوع بالابر؛ قیمت بالابر؛ نحوه نصب و راه‌اندازی بالابر مناسب برای رستوران می‌باشد. قطعاً تمامی فاکتورهای مذکور می‌تواند در یک خرید موفق بسیار تاثیرگذار باشد.[/vc_cta][/vc_column][/vc_row][vc_row][vc_column][/vc_column][/vc_row][vc_row][vc_column width=”1/3″][cz_service_box align=”left” title=”02144015250″ icon=”fa czico-021-shopping-bag-7″ id=”cz_94242″ link=”url:tel%3A%2F09129200258″]تعمیرات آسانسور[/cz_service_box][/vc_column][vc_column width=”1/3″][cz_service_box align=”left” title=”02144032320″ icon=”fa czico-123-call” id=”cz_56864″ link=”url:tel%3A%2F02144032320″]سرویس و نگهداری آسانسور[/cz_service_box][/vc_column][vc_column width=”1/3″][cz_service_box align=”left” title=”09129200258″ icon=”fa czico-103-success” id=”cz_16565″ link=”url:tel%3A%2F09129200258″]نصب آسانسور[/cz_service_box][/vc_column][/vc_row][vc_row][vc_column][cz_text_marquee marquee=”👉در نزدیکی شما هستیم 👈” direction=”right” id=”cz_31673″ sk_marquee=”color:#3f51b5;”][/vc_column][/vc_row][vc_row][vc_column][vc_column_text]

بالابرهای مناسب برای رستوران چه نوع بالابرهایی هستند؟

در حال حاضر بالابرهای هیدرولیکی با بدنه استیل و کابین استیل را می‌توان جز بالابرهای مناسب برای رستوران‌ها دانست. این بالابرها باید از یک مکانیزم مطمئن امنیتی برخوردار باشند و بتوانند استحکام خوبی را در برابر فشار بار و شرایط مختلف از خود نشان دهند.

همچنین سیستم‌های ایمنی به کار رفته در آنها بتواند از وقوع حوادث جلوگیری کند. به طور کلی باید یک ساختار مقاوم و قابل اعتماد داشته باشد. به همین جهت خرید بالابر رستوران بسیار اهمیت دارد.

در واقع باید بالابر هیدرولیکی برای رستوران‌ها قابلیت حمل ظروف غذا تا حدود ۳۰۰ تا ۵۰۰ کیلوگرم را به راحتی جابجا کند. در خرید بالابر رستوران باید توجه داشته باشید که بالابر حتماً مناسب برای محیط رستورانی باشد.

معمولاً همانطور که اشاره شد استفاده از بدنه‌های استیل بسیار مناسب است. چرا که هم ظاهر زیبا و مناسب دارند و هم نظافت راحتی دارند. یکی دیگر از ویژگی‌های بالابرهای هیدرولیکی قابلیت تنظیم ابعاد آنها می‌باشد که در صورت نیاز به تنظیم ارتفاع شما می‌توانید آنها را بنا به محیط تنظیم کنید.

بدون اینکه در استحکام آنها تغییر ایجاد شود .اگر فضای محدودی هم داشته باشید بالابرهای هیدرولیکی رستورانی در ابعاد کوچکتر می‌توانند برای شما مناسب باشد. از جمله انواع بالابر مناسب برای رستوران شامل بالابر هیدرولیکی و بالابر فست فود است در بالابرهای فست فودی دارای یک جک هیدرولیکی و پاور یونیت می‌باشد.؟

بالابرهای مناسب برای رستوران[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row][vc_row][vc_column][cz_service_box align=”left” title=”مزایای همکاری با ما” icon=”fa czico-Icon-Action-Profile-On” id=”cz_107753″ link=”url:tel%3A%2F09129200258″]

 • پشتیبانی قوی و فوری بدون تعطیلی
 • سرویس استاندارد و‌کاهش خرابی
 • رفع خرابی در کمتر از یک ساعت
 • گارانتی قطعات تعمیری یکساله
 • سرویس منظم ماهانه با اطلاع قبلی
 • داشتن پرسنل با سابقه کار ۱۰ سال
 • بازسازی و اخذ گواهی استاندارد
 • تامین قطعات و لوازم یدکی سیار
 • آموزش به مدیران ساختمان

[/cz_service_box][/vc_column][/vc_row][vc_row][vc_column][vc_column_text]

ظرفیت بالابر رستوران چقدر باید باشد

یکی دیگر از موارد مهم در زمان خرید بالابر رستوران ظرفیت بالابر رستوران است. معمولاً ظرفیت بالابر رستوران بر اساس نیاز رستوران و حجم کاری رستوران سنجیده می‌شود. برای اینکه ظرفیت مناسب برای بالابر رستوران را مشخص کنیم باید فاکتورهای زیر را در نظر داشته باشیم که شامل:
 • حجم کاری رستوران
 • امکان سرویس و نگهداری بالابر
 • مواد ساختاری
 • سرعت و کارایی می باشد.
ظرفیت بالابر رستوران

حجم کاری رستوران

حجم کاری رستوران معمولاً به میزان باری بستگی دارد که بالابر در یک دفعه باید جابجا کند و این دقیقاً بستگی به اندازه رستوران تعداد مهمانان و نوع سرویس غذا دارد هرچه رستوران بزرگتر در نتیجه حجم کاری بیشتر و بالابر با ظرفیت بالاتر مورد نیاز است

ابعاد و فضای نصب

معمولاً فضایی که قرار است بالابر در رستوران نصب شود باید با ابعاد رستوران کاملاً سازگار باشد به خاطر همین شما پیش از خرید بالابر رستوران بهتر است تا ابعاد فضا را مورد بررسی قرار دهید
ابعاد و فضای نصب
سرویس و نگهداری بالابر
سرویس نگهداری بالابرها دقیقاً مانند سرویس و نگهداری آسانسور در طی یک دوره مشخص ماهانه و سالانه باید مورد کنترل و ارزیابی قرار بگیرد.معمولاً عملکرد و ایمنی بالابر مورد بررسی قرار می‌گیرد که این سیستم‌ها شامل: سیستم ضد سقوط ؛سیستم اطفاء حریق؛ و سیستم اضطراری می‌باشد.

مواد ساختاری

معمولا آلیاژ‌هایی به کار رفته در بالابرهای رستورانی باید از مواد مقاوم و بهداشتی استفاده شوند مثل استیل که قابل شست و شو و قابل ضدعفونی کردن باشند و به طور کلی به راحتی امکان نگهداری و تمیز کردن آنها وجود داشته باشد

سرعت و کارایی بالابرهای رستورانی

سرعت و کارایی بالابرهای رستورانی جز موارد بسیار مهم در افزایش و بهبود عملکرد رستوران‌ها می‌باشد. معمولاً باید سرعت عملکرد بالابرها به گونه‌ای باشد که بتواند نیازهای روزانه رستوران را تامین کند.
سرعت و کارایی بالابرهای رستورانی

نحوه نصب و راه‌اندازی بالابر رستوران

بهتر است تا در زمان خرید بالابر رستوران حتماً در خصوص نحوه نصب و راه‌اندازی آن نیز اطلاعات لازم را از فروشنده دریافت کنید. معمولاً نحوه نصب و راه‌اندازی به اندازه نوع بالابر و سایر قابلیت‌های دیگر بالا بر اهمیت دارد.
 معمولاً در زمان نصب تعداد طبقه؛ فضای نصب ؛نوع بالابر بسیار قابل اهمیت است. در این خصوص باید حتماً تکنسین‌ها و متخصصین مهم در نصب آسانسور و بالابر کمک بگیرید و پس از نصب نیز نسبت به نحوه نگهداری و مراقبت از آن اطلاعات لازم را دریافت کنید.

نحوه نگهداری و مراقبت از بالابر رستوران

بعد از خرید بالابر رستوران و نصب آن نوبت به نگهداری و مراقبت صحیح از بالابر می‌رسد. معمولاً اولین نکته استفاده صحیح از بالابر می‌باشد که بسیار اهمیت دارد.چرا که باید به تمامی کارکنان در خصوص استفاده صحیح و دقیق از بالابر آموزش داده شود همچنین در خصوص استفاده از امکانات ایمنی بالابر آموزش داده شود.
نحوه نگهداری و مراقبت از بالابر رستوران

بررسی عملکرد بالابر رستوران

مورد دیگر در نگهداری بالابرهای رستورانی نحوه عملکرد و بررسی دوره‌ای بالابر می‌باشد که در صورت بروز هرگونه مشکل فورا نسبت به برطرف کردن آن اقدام کنیم بررسی عملکرد بهتری را داشته باشد.

سرویس و نگهداری منظم

سرویس نگهداری منظم بالابرها بر اساس یک برنامه‌ریزی مدون شامل بازبینی منظم بالابر ؛تعویض قطعات؛ سرویس‌های مورد نیاز می‌باشد. چرا که سرویس و نگهداری منظم بالابر باعث افزایش طول عمر بیشتر بالابر و عملکرد بهتر بالابر خواهد بود.

تعویض قطعات خراب

در صورتی که قطعات بالابر دچار خرابی شده باشند می‌توانید آنها را تعویض کنید. چون که قطعات خراب می‌تواند علاوه بر کاهش عملکرد بالابر در بلند کردن بار باعث مشکل شود.

تعویض قطعات خراب

نظافت و شست و شوی بدنه بالابر

نظافت و شستشوی بالابر نیز شامل تمیز کردن و پاک کردن قطعات و کابین می‌باشد که باید به صورت دوره‌ای انجام شود.

استفاده از قطعات اورجینال و اصلی

در زمان تعویض قطعات و تعمیرات بالابر دقیقاً مثل تعمیرات آسانسورشما باید از قطعات اصلی استفاده کنید تا عملکرد بهتری را از بالابر داشته باشید.
استفاده از قطعات اورجینال و اصلی

تعمیرات و نگهداری

تعمیرات آسانسورها و بالابرها حتماً باید توسط متخصصین امر و تکنسین‌های مربوطه انجام شود .چون ضمن افزایش عملکرد بهتر بالابر نیاز به تعویض قطعات پیدا می‌کنیم.

[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row][vc_row][vc_column][vc_cta h2=”” txt_align=”center” style=”flat” color=”blue” css_animation=”rotateIn”]

سوالات متداول

[/vc_cta][/vc_column][/vc_row][vc_row][vc_column][vc_column_text]

1. چه نوع بالابر هایی برای رستوران ها مناسب هستند؟
– بالابرهای هیدرولیکی، پیچشی و کششی (باربر، فروشگاهی و مراکز تجاری، ماشین) برای رستوران ها مناسب هستند.
2. چه نکاتی در خرید بالابر رستوران باید مورد توجه قرار گیرد؟
– بالابرهای ساختمانی باید دارای ریل بلند باشند که باعث ایجاد فاصله مناسب از ساختمان شده و مانع از گیر کردن مصالح شوند.
– باید از بالابرهای با کیفیت و مقاوم استفاده کرد.
– باید از قطعات اصلی و معتبر استفاده کرد.
3. ظرفیت بالابر رستوران چقدر باید باشد؟
– ظرفیت بالابر رستوران باید بر اساس نیاز رستوران و حجم کاری آن تعیین شود. به طور کلی، بالابرهای رستورانی با ظرفیت بار حداقل 100 کیلوگرم تا حداکثر 500 کیلوگرم مناسب هستند.

[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row]

5/5 - (1 امتیاز)

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *