سریعترین آسانسورهای جهان

[vc_row][vc_column][vc_cta h2=”” txt_align=”right” style=”outline” color=”blue”]سریعترین آسانسورهای جهان ، دستاوردی است که در صنعت ساختمانی بسیار رواج یافته است. این آسانسورها با سرعتی بیش از ۱۰۰ کیلومتر در ساعت، مسافران را به طبقات مورد نظر خود منتقل می‌کنند. از جمله ویژگی‌های منحصر به فرد آسانسورهای سریع جهان، عدم وجود تعریض و لرزش‌های کمتر در حین حرکت می‌باشد.

این آسانسورها توانایی تحمل نیروی برشی و جهتی بالایی را دارند و از موتورهای قدرتمند جهت عملکرد بهینه استفاده می‌کنند. از دیگر ویژگی‌هایی که موجب سرعت بالای آسانسورهای جهان می‌شود، استفاده از سیستم‌های کنترل هوشمند و پیشرفته است که حرکت را بهبود می‌بخشد.

با توجه به رشد سریع شهرنشینی، نیاز به آسانسورهای سریع تر و پیشرفته تر همچنان به‌روز است.[/vc_cta][/vc_column][/vc_row][vc_row][vc_column][/vc_column][/vc_row][vc_row][vc_column width=”1/3″][cz_service_box align=”left” title=”02144015250″ icon=”fa czico-021-shopping-bag-7″ id=”cz_94242″ link=”url:tel%3A%2F09129200258″]تعمیرات آسانسور[/cz_service_box][/vc_column][vc_column width=”1/3″][cz_service_box align=”left” title=”02144032320″ icon=”fa czico-123-call” id=”cz_56864″ link=”url:tel%3A%2F02144032320″]سرویس و نگهداری آسانسور[/cz_service_box][/vc_column][vc_column width=”1/3″][cz_service_box align=”left” title=”09129200258″ icon=”fa czico-103-success” id=”cz_16565″ link=”url:tel%3A%2F09129200258″]نصب آسانسور[/cz_service_box][/vc_column][/vc_row][vc_row][vc_column][cz_text_marquee marquee=”👉در نزدیکی شما هستیم 👈” direction=”right” id=”cz_31673″ sk_marquee=”color:#3f51b5;”][/vc_column][/vc_row][vc_row][vc_column][vc_column_text]

آشنایی با سریع ترین آسانسورهای جهان

رتبه نام آسانسور شرکت سازنده سرعت (متر بر ثانیه) توضیحات
1 Shanghai Tower Elevator Shanghai Mitsubishi 20.5 آسانسوری است که در برج شانگهای در چین قرار دارد. سرعت آن 20.5 متر بر ثانیه است و به طور طبیعی یکی از سریع‌ترین آسانسورها جهان به شمار می‌رود.
2 Jeddah Tower Elevator KONE 19.1 این آسانسور در برج جده در عربستان سعودی واقع شده است. با سرعت 19.1 متر بر ثانیه، آسانسور برجسته‌ای است که همچنین از نظر ارتفاع نیز یکی از بلندترین آسانسورهای جهان محسوب می‌شود.
3 Taipei 101 Toshiba Elevator 16.8 در برج تایپه 101 در تایوان قرار دارد و با سرعت 16.8 متر بر ثانیه، از آسانسورهای سریع جهان است. این برج در زمان ساخت حامل بیشترین تعداد مسافر را برابر با ۲۷۳ نفر به طور همزمان برداشت می‌کرد.
4 Yokohama Landmark Tower Mitsubishi Electric 12.5 آسانسوری است که در برج یوکوهاما لندمارک در ژاپن قرار دارد. با سرعتی برابر با 12.5 متر بر ثانیه، این آسانسور از بلندترین آسانسورهای جهان است و می‌تواند به راحتی افراد را به بالاترین طبقات برج برساند.
5 One World Trade Center Otis Elevator 10.2 این آسانسور در کامپلکس برج تجاری یک دنیای تجارت در نیویورک قرار دارد و با سرعت 10.2 متر بر ثانیه از آسانسورهای سریع جهان به حساب می‌آید. این آسانسور در کمتر از یک دقیقه می‌تواند سرنشینان را به بالاترین طبقات برج برساند.

[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row][vc_row][vc_column][cz_service_box align=”left” title=”مزایای همکاری با ما” icon=”fa czico-Icon-Action-Profile-On” id=”cz_107753″ link=”url:tel%3A%2F09129200258″]

 • پشتیبانی قوی و فوری بدون تعطیلی
 • سرویس استاندارد و‌کاهش خرابی
 • رفع خرابی در کمتر از یک ساعت
 • گارانتی قطعات تعمیری یکساله
 • سرویس منظم ماهانه با اطلاع قبلی
 • داشتن پرسنل با سابقه کار ۱۰ سال
 • بازسازی و اخذ گواهی استاندارد
 • تامین قطعات و لوازم یدکی سیار
 • آموزش به مدیران ساختمان

[/cz_service_box][/vc_column][/vc_row][vc_row][vc_column][vc_column_text]

تکنولوژی های به کار رفته در سریع ترین آسانسورهای جهان

سریع ترین آسانسورهای جهان از تکنولوژی های پیشرفته و نوآورانه برای افزایش سرعت و کارایی آسانسورها استفاده می کنند. این تکنولوژی ها عبارتند از:

 1. سامانه های ترافیک مدیریت شده: در آسانسورهای با سرعت بالا، سامانه هایی به کار گرفته می شوند که ترافیک آسانسورها را به صورت هوشمند مدیریت می کنند. این سامانه ها با استفاده از الگوریتم های پیچیده و سیستم های هوشمند، زمان استفاده از آسانسور را به حداقل می رسانند و در نتیجه سرعت آسانسور را افزایش می دهند.
 2. سیستم های مدیریت انرژی: آسانسورهای با سرعت بالا نیاز به مدیریت انرژی هوشمند دارند تا مصرف انرژی را به حداقل برسانند. این سیستم ها، از سنسورها و نرم افزارهای پیشرفته استفاده می کنند تا به طور خودکار و بهینه، انرژی را مدیریت کنند.در نصب آسانسور معمولی نیز میتوان از این مدیریت کاربردی به میزان بالایی بهره ببرید.
 3. سیستم های قطعه های مکانیکی پیشرفته: قطعه های مکانیکی استفاده شده در سریع ترین آسانسورهای جهان، از جدیدترین تکنولوژی ها و مواد پیشرفته ساخته می شوند. این قطعه ها تحمل وزن بالا را دارند و به طور همزمان سرعت و کارایی بالایی دارند.
 4. سیستم های تهویه هوا و ایمنی: در آسانسورهای سریع، سیستم های تهویه هوا و ایمنی پیشرفته استفاده می شوند. سیستم های تهویه هوا برای جلوگیری از گرمای زیاد در داخل آسانسور و برای ایجاد محیطی راحت برای مسافران استفاده می شوند. همچنین، سیستم های ایمنی آسانسور با استفاده از سنسورها و سیستم های الکترونیکی پیشرفته، ایمنی کاربران را تامین می کنند.

با استفاده از این تکنولوژی ها،  سریع ترین آسانسورها در جهان توانسته اند سرعت و کارایی خود را به حداکثر برسانند و تجربه ایمن و راحت تر برای مسافران ایجاد نمایند.

نکته قابل اهمیت این آسانسورها حداقل تعمیرات آسانسور به دلیل استفاه از قطعات فوق العاده با کیفیت و کاربردی می باشد که  توانسته یک نقطه عطف در صنعت آسانسورهای پر سرعت باشد.

تکنولوژی های به کار رفته در سریع ترین آسانسورهای جهان [/vc_column_text][/vc_column][/vc_row][vc_row][vc_column][vc_cta h2=”” txt_align=”center” style=”flat” color=”blue” css_animation=”rotateIn”]

سوالات متداول

[/vc_cta][/vc_column][/vc_row][vc_row][vc_column][vc_column_text]

 1. آسانسور سریع‌ترین ساختمان جهان کدام است؟
 • آسانسور ساختمان Burj Khalifa در دبی، امارات متحده عربی، با سرعت حدوداً ۲۰۰ کیلومتر بر ساعت، به عنوان سریع‌ترین آسانسور جهان شناخته می‌شود.
 1. آیا آسانسورهای خط سریع دیگری نیز وجود دارند؟
 • بله، آسانسورهای خط سریع دیگری نیز وجود دارند. برخی از آنها شامل آسانسورهای ساختمان Shanghai Tower در شانگهای چین و Skytree در توکیو ژاپن هستند.
 1. چگونه این آسانسورها به این سرعت عمل می‌کنند؟
 • آسانسورهای سریع جهان از پیچش و نیروی هوای تندی استفاده می‌کنند تا حرکت سریع‌تری را فراهم کنند. همچنین، از سیستم‌های کنترل راکت همراه با سیستم‌های ترمز کارآمد استفاده می‌کنند.
 1. چه مزایایی برای استفاده از آسانسورهای سریع وجود دارد؟
 • مزایای استفاده از آسانسورهای سریع شامل کاهش زمان سفر، استفاده بهینه از فضا، افزایش ظرفیت حمل و نقل در ساختمان‌های بلند، افزایش راحتی مسافران و کاهش هزینه‌های بهره‌برداری می‌باشد.
 1. آیا استفاده از آسانسورهای سریع مشکلاتی نیز دارد؟
 • استفاده از آسانسورهای سریع ممکن است با وارد شدن نیروهای بیشتر به ساختمان، برخی مشکلات مانند لرزش و افزایش نویز، ارتفاعات بالا و افزایش هزینه‌های نگهداری همراه باشد. اما با به‌کارگیری فناوری‌های پیشرفته و مهندسی مناسب، بسیاری از این مشکلات قابل حل است.

[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row]

امتیاز دهید.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *