راه‌اندازی بالابر مناسب کارخانه

[vc_row][vc_column][vc_cta h2=”” txt_align=”right” style=”outline” color=”blue”]راه‌اندازی بالابر مناسب کارخانه باید حتماً از طرف مراکز معتبر نصب بالابر ؛شرکت‌های آسانسور که در حوزه طراحی؛ ساخت ؛نصب و راه‌اندازی بالابر کارخانه‌ای فعالیت دارند انجام شود و تحت نظارت دقیق شرکت‌ها و مجموعه‌ها باشد.[/vc_cta][/vc_column][/vc_row][vc_row][vc_column][/vc_column][/vc_row][vc_row][vc_column width=”1/3″][cz_service_box align=”left” title=”02144015250″ icon=”fa czico-021-shopping-bag-7″ id=”cz_94242″ link=”url:tel%3A%2F09129200258″]تعمیرات آسانسور[/cz_service_box][/vc_column][vc_column width=”1/3″][cz_service_box align=”left” title=”02144032320″ icon=”fa czico-123-call” id=”cz_56864″ link=”url:tel%3A%2F02144032320″]سرویس و نگهداری آسانسور[/cz_service_box][/vc_column][vc_column width=”1/3″][cz_service_box align=”left” title=”09129200258″ icon=”fa czico-103-success” id=”cz_16565″ link=”url:tel%3A%2F09129200258″]نصب آسانسور[/cz_service_box][/vc_column][/vc_row][vc_row][vc_column][cz_text_marquee marquee=”👉در نزدیکی شما هستیم 👈” direction=”right” id=”cz_31673″ sk_marquee=”color:#3f51b5;”][/vc_column][/vc_row][vc_row][vc_column][vc_column_text]

نکات مهم در زمان راه‌اندازی بالابر مناسب کارخانه

 • انتخاب نوع بالابر
 • انتخاب شرکت معتبر
 • اخذ مجوزهای مورد نیاز
 • آماده کردن محل نصب بالابر
 • تست بالابر
 • گرفتن بازرسی‌های لازم
نکات مهم در زمان راه‌اندازی بالابر مناسب کارخانه

[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row][vc_row][vc_column][cz_service_box align=”left” title=”مزایای همکاری با ما” icon=”fa czico-Icon-Action-Profile-On” id=”cz_107753″ link=”url:tel%3A%2F09129200258″]

 • پشتیبانی قوی و فوری بدون تعطیلی
 • سرویس استاندارد و‌کاهش خرابی
 • رفع خرابی در کمتر از یک ساعت
 • گارانتی قطعات تعمیری یکساله
 • سرویس منظم ماهانه با اطلاع قبلی
 • داشتن پرسنل با سابقه کار ۱۰ سال
 • بازسازی و اخذ گواهی استاندارد
 • تامین قطعات و لوازم یدکی سیار
 • آموزش به مدیران ساختمان

[/cz_service_box][/vc_column][/vc_row][vc_row][vc_column][vc_column_text]

انتخاب نوع بالابر مناسب

بالابرهای کارخانه باید از یک سری فاکتورهای مهم برخوردار باشد. باید متناسب با ارتفاع ساختمان از بالابر استفاده کرد. معمولاً بالابرهای کششی برای این گونه مواقع بسیار مناسب هستند.
البته نباید از میزان حداکثری ظرفی و وزن بار روی بالابر غافل شد. چرا که می‌تواند ایمنی بالابر را تحت تاثیر قرار دهد .بهتر است در زمان  نصب و راه‌اندازی بالابر  از بالابرهای بدون موتورخانه استفاده شود.
 در زمان انتخاب نوع بالابر مناسب کیفیت و قیمت دو فاکتور خیلی مهم هستند اما هیچ وقت ایمنی و کارایی را نباید فدای قیمت نمود . نکته آخر در انتخاب بالابر مناسب نحوه نگهداری و خدمات پس از فروش بالابرها می‌باشد که معمولاً این موضوع می‌تواند بر حسب نوع شرکت‌ها و کارخانجات مختلف متفاوت باشد.

انتخاب شرکت‌های معتبر

یکی از مواردی که نه تنها در مورد بالابرها بلکه در نصب آسانسور بسیار  صدق می‌کند انتخاب شرکت معتبر و با تجربه  ای نصب بالابر می‌باشد .در این خصوص شهرت شرکت‌ها بسیار اهمیت دارد .
چرا که همکاری‌های متعدد آنها در بخش‌های مختلف شهر یا حتی کشور می‌تواند تضمین کننده کیفیت کار شرکت باشد.
از جمله این شرکت‌های معتبر می‌توان به مجموعه آتیس لیفت زیر نظر  جناب آقای مهندس قلی‌زاده اشاره کرد که با داشتن سال‌ها تجربه علاوه بر حفظ کیفیت کار در تمامی
حوزه‌های تخصصی نصب آسانسور؛ نصب انواع بالابر؛ پله برقی فعالیت‌های گسترده‌ای در سطح شهر تهران و کشور داشته باشد .جهت ارتباط با مدیریت محترم مجموعه آتیس لیفت می‌توانید با شماره 09129200258 تماس بگیرید

بالابر چیستاخذ مجوزهای لازم

پیش از نصب بالابرها نیاز است تا از دپارتمان ساختمان محلی اقدام به دریافت مجوزهای مورد نیاز داشته باشید.با پیگیری سریع‌تر مراحل کار می‌توانید از شرکت‌های تخصصی در حوزه نصب بالابر کمک بگیرید .معمولاً مجوزها از دپارتمان صنعت و معدن  گرفته می‌شود.
شرکت‌ها با ثبت مجموعه خود  ‌میتوانند تمامی امور مربوط به نصب آسانسور؛ نصب بالابر؛ تعمیرات آسانسور ؛تعمیرات بالابر و آسانسور را بر عهده بگیرند.
یکی دیگر از مجوزها مجوز سازمان بهداشت و درمان می‌باشد که برای اطمینان از ایمن بودن بالابر نیاز است تا تمامی مقررات رعایت شود تا مجوز صدو برای اطمینان از ایمن بودن بالابر نیاز است تا تمامی مقررات رعایت شود تا مجوز صادر شود.

آماده کردن محل نصب بالابر

همانطور که می‌دانید راه‌اندازی بالابر مناسب کارخانه  کار خیلی راحتی نیست و آماده کردن محل نصب بالابر می‌تواند پیش نیازهایی مانند برداشتن دیوار یا سایر موانع دیگر را در بر داشته باشد .
لذا بهتر است تا پیش از هرگونه اقدام برای نصب مشاوره لازم را از متخصصین امر داشته باشید .معمولاً  ممکن است کارخانه‌ها فضای کافی برای نصب نداشته باشند .در این گونه مواقع  تکنسین‌ها و متخصصین نصب تمهیداتی را برای نصب راحت و دریافت خدمات بهینه طراحی می‌کنند.
چرا که باید در زمان نصب بالابر به فاکتورهای نظیر ارتفاع سقف بررسی توان برق دسترسی به محل نصب توجه کرد ارتفاع سقف بهتر است حتماً مورد بررسی قرار بگیرد تا فرایند نصب بالابر صحیح انجام شود بررسی میزان توان برق  ‌تواند تضمین کننده عملکرد دقیق بالای بر باشد.

تست بالابر

تست بالابر معمولاً بعد از نصب بالابر انجام خواهد شد که عملکرد دقیق بالا بر مورد بررسی و ارزیابی قرار خواهد در این بررسی‌ها سایر ویژگی‌ها اعم از ایمنی بالابر سرعت بالابر ظرفیت بالابر همگی تست می‌شود.

نحوه نصب و راه‌اندازی بالابر هیدرولیکی در کارخانه

بالابرهای هیدرولیکی جز بالابرهای صنعتی محسوب می‌شوند که برای حمل و جابجایی بارهای سنگین در کارخانه کاربرد دارند  .برای راه‌اندازی بالابر هیدرولیکی در کارخانه بهتر است به موارد زیر توجه کنید حتماً بالابر هیدرولیکی مناسب انتخاب کنید.
معمولاً در اینگونه مواقع ظرفیت و وزن بار باید توجه شود .در  واقع بالابر وزن ایمن را تحمل می‌کند سپس محلی که شما می‌خواهید بالابر نصب کنید را باید بررسی کنید و اصلاحی‌های مورد نیاز را انجام دهید .
سپس نوبت به نصب بالابر هیدرولیکی می‌رسد که قطار بالابر سیستم هیدرولیک و سیستم کنترل باید نصب شوند و پس از نصب حتماً عملکرد بالابر باید مورد آزمایش قرار بگیرد تا عملکرد بهینه تایید شود.

نحوه نصب و راه‌اندازی بالابر هیدرولیکی در کارخانه

بالابرهای کششی مناسب کارخانه

در مبحث راه‌اندازی بالابر مناسب کارخانه استفاده از بالابرهای کششی همواره یکی از گزینه‌های مناسب برای بارهای سنگین بوده است .در انتخاب بالابرهای کششی مانند سایر بالابرها باید و ظرفیت وزن بار مشخص شود و بر اساس ایمنی صورت بگیرد . چنین باید محل نصب آماده شود تا بتوانید بالابرهای کششی را نصب کنید.
پس از نصب هم که طبق معمول تست بالابر انجام می‌شود؛ عملکرد بهینه بالابرها زمانی می‌تواند مورد اطمینان بیشتر باشد که خدمات ارائه شده دارایی گارانتی و خدمات پس از فروش باشد.

[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row][vc_row][vc_column][vc_cta h2=”” txt_align=”center” style=”flat” color=”blue” css_animation=”rotateIn”]

سوالات متداول

[/vc_cta][/vc_column][/vc_row][vc_row][vc_column][vc_column_text]

1. چه نوع بالابرهایی برای کارخانه‌ها مناسب هستند؟
– بالابرهای هیدرولیکی و کششی برای کارخانه‌ها مناسب هستند.
2. چگونه محل نصب بالابر را آماده کنیم؟
– برای آماده کردن محل نصب بالابر، باید فضای محل نصب آماده شود، فضای کافی برای نصب و حرکت بالابر فراهم شود، ارتفاع سقف محل نصب بررسی شود، توان برق محل نصب بررسی شود و دسترسی به محل نصب بررسی شود.
3. چگونه بالابر را نصب کنیم؟
– برای نصب بالابر، باید قطعات بالابر شامل قطار بالابر، سیستم هیدرولیک یا کششی و سیستم کنترل نصب شود. برای نصب بالابر، باید به دقت به دستورالعمل تولید کننده رعایت شود.
4. چگونه باید بالابر را آزمایش کنیم؟
– پس از نصب بالابر، باید آن را برای اطمینان از صحت کارکرد آزمایش کنید. این شامل آزمایش ویژگی‌های ایمنی، سرعت و ظرفیت وزن بالابر است.
5. چگونه باید برای نگهداری و خدمات پس از فروش بالابر برنامه‌ریزی کنیم؟
– برای حفظ عملکرد بهینه بالابر، باید به نگهداری و خدمات پس از فروش آن توجه کرد. برای این منظور، باید برنامه‌ریزی منظم برای نگهداری و تعمیرات بالابر داشته باشید.

[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row]

امتیاز دهید.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *