استاندارد های خرید آسانسور

در زمان خرید آسانسور باید استانداردهای لازم را مد نظر گرفت. برای خرید یک آسانسور استاندارد و ایمن، اولین گام مشاوره و مراجعه به سازندگان و شرکت های معتبر است. در زمان خرید آسانسور، باید به اندازه آسانسور، ظرفیت بار، در نظر گرفتن خطرات احتمالی ، قیمت آسانسور، گارانتی، مدل آسانسور، کیفیت قطعات آسانسور، و استفاده از یک نصاب ماهر توجه کرد.

تفاوت قیمت آسانسور ها

قیمت آسانسور با توجه به ظرفیت نفرات داخل کابین، جنس موتور و کشور سازنده موتور و توقف آن در طبقات مشخص می شود و نوع آسانسورها با یکدیگر متفاوت است. برای خرید آسانسور جدا از هزینه مالی نوع برند قطعات مهمترین فاکتور نی باشد . زیرا اجزای دیگر آسانسور مانند ریل آسانسور و تابلو فرمان و دیگر قطعات باید به بهترین شکل ممکن با هم مچ باشند تا بیشترین کارآیی را از آسانسور بهره مند شویم.

خدمات شرکت های معتبر برای خرید آسانسور چیست؟

شما می توانید قطعات آسانسور خود را بر حسب برندی که انتخاب می کنید، رنج قیمت آسانسور شما مشخص می شود و قیمت دلخواه شما برآورد می شود. خرید آسانسور باید از شرکتهای معتبر تولید کننده انجام شود. شرکتهای معتبر، خدمات ۲۴ ساعته به مشتریان ارائه می دهند و در صورتی که کوچکترین مشکلی در عملکرد آسانسور پیش بیاید نسبت به تعمیر آن اقدام می نمایند.

اگر از شرکت معتبر خرید نکنیم چه عواقبی دارد؟

خرید آسانسور از یک شرکت تولید کننده که مدت زمان ضمانت خوبی را ارائه می دهد از مزیت های مهم است. در زمان خرید آسانسور، باید ابعاد آن را مشخص کرد زیرا اندازه های آسانسورها متفاوت است و ابعاد مختلفی دارند اما اکثر آنها ۱۲۰ در ۱۲۰ سانتی متر هستند. کیفیت قطعات آسانسور مبحثی است که هنگام خرید آسانسور، باید توجه ویژه به آن کرد. زیرا در صورت وجود قطعات بی کیفیت ساکنین ساختمان هنگام استفاده از آسانسور مدام با مشکل مواجه می شوند بنابراین توجه به کیفیت قطعات آسانسور، بسیار حائز اهمیت می باشد.

معیارهایی که هنگام خرید آسانسور باید مورد ارزیابی قرار گیرد عبارتند از هزینه و قیمت گذاری (بر اساس کیفیت، دوام ، کارآیی) پشتیبانی های پس از فروش شرکت فروشنده می باشد . نصب آسانسور باید توسط افراد حرفه ای و با تجربه صورت بگیرد تا کوچکترین نقصی در عملکرد آسانسور پیش نیاید.

امتیاز دهید.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *