طول عمر آسانسور

آسانسور ها در طول عمر خود ، به سرویس و نگهداری نیاز دارند و زمانی که سرویس آسانسور به موقع و نگهداری منظم از آنها انجام شود ممکن است هیچ گاه نیاز به تعمیر آسانسور نداشته باشد . شرکت آتیس لیفت یکی از شرکتهای برتر ارائه دهنده در زمینه نصب و راه اندازی آسانسور ، باز سازی آسانسور و تعمیرات آسانسور در غرب تهران می باشد و خدمات خود را به بهترین شکل ارائه می دهد .

دفتر مرکزی آتیس لیفت

دفتر مرکزی شرکت آتیس لیفت در غرب تهران و در منطقه بلوار آیت الله کاشانی قرار دارد . سرویسکاران این شرکت پس از عقد قرارداد با منازل مسکونی ، اداری و تجاری و بیمارستان ها و …که در محل های غرب تهران واقع هستند به صورت ماهانه آسانسور این ساختمان ها را بازرسی کرده و بازدید دوره لی انجام می دهند . و در این بازدید ها سطح روغن و رو انکار ها را کنترل کنترل کرده و تنظیم می شود . قطعات متحرک آچار کشی می شوند و درها رگلاژ شده و فن ها کنترل و تمیز می شوند . شرکت آسانسور آتیس با تمام تجهیزات در غرب تهران به همراه تیم متخصص و مجرب متشکل از کارشناسان ، آماده ارائه خدمات و سرویس رسانی و تعمیر آسانسور در اسرع وقت می باشد .

فعالیت های سرویس نگه داری آسانسور

فعالیت های سرویس و نگهداری آسانسور در شرکت آتیس لیفت شامل بازرسی ، سرویس آسانسور ، تعمیرات پیشگیرانه ، تعمیرات خرابی و …نیز می باشد . بازرسی از آسانسور در یک زمان معین و برنامه ریزی شده انجام می شود تا مشخص شود که آیا آسانسور نیاز به سرویس و یا تعمیر دارد یا خیر ؟ هنگامی که در زمان بازرسی نیاز به سرویس قطعات آسانسور باشد سرویس دهی برای قسمتهای الکتریکی و مکانیکی صورت می پذیرد و هر آسانسور ماهانه حداقل ۱ بار مطابق چک لیست،مورد سرویس و نگهداری قرار می گیرد.

تمعیرات پیشگیرانه

تعمیرات پیشگیرانه زمانی انجام می شود که هنوز قطعات نصب شده در حال کار بوده و دچار خرابی نشده باشند و هدف از تعمیرات پیشگیرانه به این دلیل است که جلوی خرابی های احتمالی گرفته شود ولی تعمیرات خرابی مربوط به زمانی می شود که دستگاه از کار افتاده باشد که در این زمان شرکت آتیس با انجام تعمیرات لازمه قطعات ، آسانسور را مجدد راه اندازی کرده و مورد بهره برداری قرار می گیرد.

امتیاز دهید.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *