کابین آسانسور از چه بخش هایی تشکیل شده؟

كابين آسانسور از سه بخش چارچوب، سكو ( كف كابين ) و ديواره ها كه شامل پوششهاي داخلي و تزيينات آن مي باشد تشكيل شده است. كابين آسانسور يكي از قطعات مكانيكي آسانسور مي باشد كه مسافران با آن در ارتباط هستند، به همين دليل زيبايي و امنيت دو معيار مهم در زمينه طراحي كابين لحاظ مي شود. كابين آسانسور اتاقكي كوچك است كه در دستگاه آسانسور نصب مي شود.

تزیینات کابین آسانسور باید چگونه باشد؟

كابين آسانسور بايد از جنس مرغوب و مقاوم ساخته شده باشد تا استفاده كنندگان با خيال راحت از آن استفاده كنند و اين اتاقك كوچك كه همان كابين آسانسور نيز مي باشد علاوه بر افراد، بار را هم در آسانسور جابجا مي كند. كابين آسانسور علاوه بر اينكه احساس امنيت به استفاده كنندگان مي دهد بايد حس آرامش را براي آنها بوجود بياورد و اين احساس آرامش توسط تزييناتي كه در كابين انجام مي شود ايجاد مي شود.

زماني كه تزيينات در كابين آسانسور صورت مي گيرد علاوه بر اينكه باعث زيبايي و دل نشيني فضاي داخلي آسانسور مي شود آرامش و حس امنيت را چند برابر مي كند. اجرا و اعمال تزيينات در كابين آسانسور بايد به دست افرادي كه آشنايي كامل به اين حرفه دارند و از مهارت و تخصص ويژه برخوردارند انجام شود. در طراحي و تزيين كابين آسانسور، از اجناس مختلفي براي پوشش داخلي آسانسور استفاده مي شود.

در طراحی کابین آسانسور باید به چه چیزهای دقت کرد؟

در طراحي و تزيين كابين آسانسور، بايد به وزن المان ها دقت كرد. در كابين آسانسورهاي لوكس از شيشه و آينه نيز استفاده مي شود كه فضاي انها را بسيار جذاتب مي كند. كفپوش كابين اسانسور در طراحي و تزيين كابين آسانسور اهميت بالايي دارد. پيش از تعويض كفپوش كابين اسانسور ، معمولا زير سازي بايد انجام شود.

نورپردازي كابين آسانسور، معمولا در پوشش سقف و با انواع لامپ هاي فلورسنت و ال اي دي انجام مي شود. تزيين كابين آسانسور بايد به صورتي باشد كه قابليت اجرا داشته باشد.

تزیین کابین آسنسور شامل چه چیزهایی می شود؟

تزيين كابين آسانسور، شامل: يوك آسانسور، درب كابين آسانسور، انواع ديواره كابين آسانسور، آينه كابين آسانسور، كفپوش، سقف، دستگيره و پنل شستي مي باشد. آتيس ليفت داراي چندين سال سابقه درخشان و با تجربه هاي فراوان در زمينه طراحي داخلي آسانسور و تزيينات كابين آسانسور با 11 سال فعاليت درخشان بهترين خدمات را به مشتريان خود ارائه مي دهد.

امتیاز دهید.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *